Результати 2021

V конкурс пройшов у місті Рівному 21 та 22 квітня 2021 р.

Було подано усього 411 зразкив пива від 85 пивоварень у 22 категоріях. Кількість пивних суддів – 92.

Список переможців:

Категорія Pale Lager

Золота медаль: Богемське, пивзавод “Рівень” (Рівне)
Срібна медаль: Львівське 1715, пивзавод Carlsberg Ukraine
Бронзова медаль: Чешское, Ізмаїльська пивоварня (Ізмаїл, Одеська обл.)

Категорія Pale Lager Special

Золота медаль: НеПілснер, пивоварня “PLEMYA” (Київ)
Срібна медаль: Бергшлосс, пивзавод “Рівень” (Рівно)
Бронзова медаль: Hoppy Lager, пивоварня “Red Cat” (Харків)

Категорія India Pale Lager

Золота медаль: Hoppy Lager, Солом’янська броварня (Київ)
Срібна медаль: Хижак,  Remeslo Brewery (Харків)
Бронзова медаль: IPL, Чорноморська броварня “Bliss” (с. Залізний порт, Херсонська обл.) 

Категорія Dark Lager

Золота медаль: Kapitan Black, Кілійська броварня (Кілія, Одеська обл.)
Срібна медаль: Львівське Лев Темне,  Carlsberg Ukraine
Срібна медаль: Кабінетне Чорне, AltBier brewery (Харків)
Бронзова медаль: “Cane Corso”, пивоварня “Мідна Бочка” (Бахмут)

Категорія IPA/Double IPA

Золота медаль: IPA, Качка Brewery (Одеса)
Срібна медаль: DIPA, пивоварня  “Solodok” (Київ)
Бронзова медаль: ІPA, Південна Степова Броварня Дрофа (Херсон) 

Категорія Experimental IPA

Золота медаль: КАМБОДЖА, пивоварня “Mateich craft beer” (Ірпінь)
Срібна медаль: IPA Milkshake, пивоварня “Чумаков” (Маріуполь)
Срібна медаль: Milkshake IPA, Солом’янська броварня (Київ)
Бронзова медаль: Dolce Vita, AltBier brewery (Харків)

Категорія Pale Ale

Золота медаль: Apache, AltBier brewery (Харків)
Срібна медаль: L.APA, First Dnipro Brewery (Дніпро)
Бронзова медаль: А.Р.А.Fest, Ізмаїльська пивоварня (Ізмаїл, Одеська обл.)

Категорія Porter/Stout

Золота медаль: Різдвяний Портер, пивоварня “Мідна Бочка” (Бахмут)
Срібна медаль: BLACK CROW, ТМ MAVERICK (Київ)
Бронзова медаль: Dark Stout, Подільський Бровар (Хмельницький)

Категорія Porter/Stout Special

Золота медаль: For best community in this f**ing world, Kyiv Local Brewery (Київ)
Срібна медаль: King Arthur , пивоварня Red Cat (Харків)
Бронзова медаль: Оblivion, AltBier brewery (Харків)

Категорія Sweet Stout

Золота медаль: Dark Winter, Харківська Зернова Пивоварня (Харків)
Срібна медаль: Milk Stout, Південна Степова Броварня Дрофа (Херсон) 
Бронзова медаль: Moo Stout, AltBier brewery (Харків)

Категорія Weizenbier

Золота медаль: Пшеничне, пивоварня “Хмільний Лев” (Львів)
Срібна медаль: Пшеничне, AltBier brewery (Харків)
Бронзова медаль: Вайцен, пивоварня “Дудляр” (Кропивницький)

Категорія Witbier

Золота медаль: Blanche de Fest, Ізмаїльська пивоварня (Ізмаїл, Одеська обл.)
Срібна медаль: Blanc, пивоварня “Ягер” (Івано-Франківськ)
Бронзова медаль: Бельгийский Бланш, Качка Brewery (Одеса)

Категорія Flavor Beer

Золота медаль: Flavor Beer, пивоварня “Solodok” (Київ)
Срібна медаль: Ginger, пивоварня “El Drinko” (Київ)
Бронзова медаль: Ginger ale, Кілійська броварня (Кілія, Одеська обл.)

Категорія Belgian Style Ale

Золота медаль: Malle Blonde, Malle Brewery (Обухів)
Срібна медаль: Saison, Качка Brewery (Одеса)
Бронзова медаль: Бельгійський ель,  Ярмаркова броварня (Лубни)

Категорія Belgian Strong Ale

Золота медаль: Kwaknem, AltBier brewery (Харків)
Срібна медаль: Malle Tripel, Malle Brewery (Обухів)
Бронзова медаль: Перший сезон, пивоварня “IIIO” (Миколаїв)

Категорія Red/Amber/Semi dark

Золота медаль: Мідний Птах, Південна Степова Броварня Дрофа (Херсон) 
Срібна медаль: Празьке, Remeslo Brewery (Харьків)
Бронзова медаль: RUBY RED ALE, Чорноморська броварня “Bliss” (с. Залізний порт, Херсонська обл.)

Категорія Sour/Wild

Золота медаль: Ні, не скисло, пивоварня “IIIO” (Миколаїв)
Срібна медаль: Sour Pineapple, пивоварня “Red Cat” (Харків)
Бронзова медаль: Гозель, пивоварня “IIIO” (Миколаїв)

Категорія Non-alcoholic Beer

Золота медаль: Zozh, пивоварня “Red Cat” (Харків)
Срібна медаль: No.0 , Волинський Бровар (Березне)
Бронзова медаль: «Miкс-Доцент» безалкогольне, НУХТ БПБВ (Київ)

Категорія Special Beer

Золота медаль: Барливайн, Качка Brewery (Одеса)
Срібна медаль: Evolution, AltBier brewery (Харків)
Бронзова медаль: Димний, пивоварня “Дідько” (Вишгород)

Категорія Sweet Cider

Золота медаль: сидр “Яблучний з вишнею”,  Elit Brewery (Рівне)
Срібна медаль: сидр “ЯБЛОЧНЫЙ”, ТМ Kraft Gardens (Харків)
Бронзова медаль: сидр “БЕЛЛИНИ”, ТМ Kraft Gardens (Харків)
Бронзова медаль: сидр “Полуниця і виноград”, ТОВ Квас Бевереджиз (Запоріжжя)

Категорія Dry Cider

Золота медаль: Heritage Cider (semidry), ТМ YABLÓ (Київ)
Срібна медаль: Duchesse Candy Cider, ТМ YABLÓ (Київ)
Бронзова медаль: Granny Smith Cider, ТМ YABLÓ (Київ)