Категорії 2021

 1. Pale Lager – світле пиво низового бродіння, початкова щільність – 10-12,99%. Гіркота – 10-35 IBU.
 2. Pale Lager Special– світле пиво низового бродіння, початкова щільність – від 13%. Гіркота – 10-35 IBU.
 3. India Pale Lager – світле пиво низового бродіння з використаням технології холодного (сухого) охмеління.
 4. Dark Lager– темне пиво низового бродіння, початкова щільність – 10-13%. Гіркота – 10-35 IBU.
 5. IPA – світлий ель верхового бродіння, початкова щільність – від 12 до 17%. Гіркота – від 40 до 70 IBU.
 6. Double IPA – світлий ель верхового бродіння, початкова щільність – від 15,5% до 20%. Гіркота – від 60 до 120 IBU
 7. Experimental IPA – ель верхового бродіння з додаванням лактози, фруктів, спецій, спеціальних солодів та інших злаків (Milkshake IPA, Brut IPA, New England IPA, Black IPA і т д.).
 8. Pale ale – світлий ель верхового бродіння, початкова щільність – 12-15%. Англійський або американський стиль допускаються. Гіркота – 25-60 IBU.
 9. Porter/Stout – темне пиво верхового/низового бродіння з використанням спеціальних солодів. Початкова щільність – від 12% до 14,99%. Гіркота – від 20 IBU. Без лактози та інших добавок.
 10. Porter/Stout Special – темне пиво верхового/низового бродіння з використанням спеціальних солодів, початкова щільність – від 15%. Гіркота – від 20 IBU. Без лактози та інших добавок.
 11. Sweet Stout – темне пиво верхового бродіння з використанням спеціальних солодів та злаків з добавками у виді лактози, кави, какао, шоколаду, солодких натуральних сиропів та ін.
 12. Weizenbier – пшеничне пиво німецького типу верхового бродіння, відсоток пшеничного солоду не менше 30%. Без використання у виробництві добавок у  вигляді спецій та цитрусових.
 13. Witbier – пшеничне пиво у бельгійськом стилі з використанням несолодженої пшениці та добавок у вигляді спецій та цитрусових.
 14. Flavor Beer (Herbal/Ginger/Root/Gruit) – пиво верхового або низового бродіння з використанням натуральних ароматизаторів у вигляді трав, спецій, сиропів, грюта тощо. Початкова щільність – від 10% до 16%. Кольоровість – від 2 до 60 EBC.
 15. Belgian Style Ale – світле або темне пиво верхового бродіння в бельгійському стилі. Кольоровість – від 2 до 60 EBC. Обов’язкове використання бельгійських штамів дріжджів. Гіркота не обмежена. Сухе охмеління допускається. Початкова щільність – від 12 до 14%.
 16. Belgian Strong Ale – світле або темне пиво в бельгійському стилі верхового бродіння. Кольоровість – від 2 до 60 EBC. Обов’язкове використання бельгійських штамів дріжджів. Гіркота не обмежена. Сухе охмеління допускається. Початкова щільність від 14%
 17. Red/Amber/Semi dark – напівтемне пиво верхового або низового бродіння. Кольоровість – від 20 до 40 EBC. Гіркота – від 10 IBU.
 18. Sour/Wild – пиво, що вироблено з використанням спеціальних мікроорганізмів або методом kettle souring (sour mash), допускаються версії з додаванням ягід, сиропів, трав, фруктів, тощо.
 19. Non-alcoholic Beer – пиво будь-якого стилю з ABV до 0,5%.
 20. Special Beer – все інше пиво, що не потрапляє до попередніх категорій. Світлі або темні елі або лагери, будь-які експериментальні сорти без обмеження за рівнем кольоровості, гіркоти, початкової щільності.
 21. Sweet Cider – ферментований напій з яблучної або грушової сировини. Допускаються добавки у вигляді ягід, фруктів та сиропів Залишкова масова концентрація цукру від 3,00 г/см³
 22. Dry Cider – ферментований напій з яблучної або грушової сировини. Допускаються добавки у вигляді ягід, фруктів та сиропів Залишкова масова концентрація цукру до 2,99 г/см³