Результати 2020

ІV конкурс пройшов у місті Рівному 11 та 12 березня 2020 р.

Було подано усього 331 зразок пива від 85 пивоварень у 20 категорій. 32 учасника посіли призові місця. Кількість пивних суддів – 95.

Список переможців та фіналистів по категоріях:

Категорія Pale Lager:

  1. Золота медаль: Fest Світле, «Ізмаїльська пивоварня» (Ізмаїл, Одеська обл.)
  2. Срібна медаль: Забутий Смак, Харківська Зернова Пивоварня, (Харків)
  3. Бронзова медаль: Преміум Лагер, Південна Степова Броварня «Дрофа», (Херсон) 
  4. Місце HIPPIE PILS First Dnipro Brewery, м.Дніпро 
  5. Місце  Ten Parallel AltBier brewery, м.Харків
  6. Місце Світле, Ярмаркова броварня, м.Лубни, Полтавська обл.
  7. Місце Stare Boty, Мідна Бочка, м. Бахмут, Донецька обл.

Категорія Pale Lager Special/IPL:

  1. Золота медаль: X-City Pils, AltBier Brewery (Харків)
  2. Срібна медаль: Бергшлосс, «Рівень» (Рівне)
  3. Бронзова медаль: Citrus Lager, «Чисто пивоварня» (Гомель, Білорусь)
  4. Місце Dry hopped lager, Bakalář, Чехія
  5. Місце Км’яний брід, Мідна Бочка, м. Бахмут, Донецька обл.
  6. Місце  Goldenes glas, ЗлатоБір, м.Золотоноша, Черкаської обл.
  7. Місце Пілснер, Good Brewery, м.Івано-Франківськ
  8. Місце  Літнє (Summer Lager), Ярмаркова броварня, м. Лубни, Полтавської обл.

Категорія Dark Lager:

  1. Золота медаль: Dark Side, Kyiv Local Brewery (Київ)
  2. Срібна медаль: Кабінетне чорне, AltBier Brewery (Харків)
  3. Бронзова медаль: Cane Corso, «Мідна Бочка» (Бахмут)
  4. Місце Бергшлосс чорний, Рівень, м. Рівне
  5. Місце Опілля Княже, Опілля, м.Тернопіль Місце
  6. SB «DUNKEL», ресторан Броварня на Грушевського, м. Рівне
  7. Місце BLACK BEER, BEER HOUSE, м. Полтава

Категорія IPA/Double IPA:

  1. Золота медаль: HOP STOP IPA, Броварня «Пивна Легенда» (Харків)
  2. Срібна медаль: UnderHops, AltBier Brewery (Харків)
  3. Бронзова медаль: Drunken Monkey, KF Brewery (Запоріжжя)
  4. Місце REPIN, Харківська Зернова Пивоварня, м. Харків
  5. Місце Шалений ель, Ярмаркова броварня, м. Лубни, Полтавської обл.
  6. Місце IPA, Volfas Engelman, Литва
  7. Місце Father’s IPA, Father’s Brewery, м. Рівне
  8. Місце Progusta, BraufactuM, Німеччина
  9. Місце А.Р.А.Fest, ТОВ Ізмаїльська пивоварня, м. Ізмаїл, Одеської обл.

Категорія Pale Ale:

  1. Золота медаль: Blues APA, «Чисто пивоварня» (Гомель, Білорусія)
  2. Срібна медаль: Відьми Holliwell, Ale Point (Харків)
  3. Бронзова медаль: Apache APA, AltBier Brewery (Харків)Місце
  4. Місце L.APA, First Dnipro Brewery, м. Дніпро
  5. Місце Пейл Ель, Дудляр, м.Кропивницький
  6. Місце LADY PANK, MATEICH, м. Ірпінь

Категорія Porter/Stout:

  1. Золота медаль: O’Taras, VG Craft Beer (Київ)
  2. Срібна медаль: My Deer Stout, «Трубадур» (Одеса)
  3. Бронзова медаль: Вершник без голови, Ale Point (Харків)
  4. Місце Stout, Max’s Craft Brewery, м. Київ
  5. Місце, Різдвяний Портер, Мідна Бочка, м. Бахмут, Донецька обл
  6. Місце Porter, John Barleycorn, м. Київ
  7. Місце Філософський камінь, Andersen craft beer, м. Київ

Категорія Porter/Stout Special:

  1. Золота медаль: DUX Imperial Stout, KF Brewery (Запоріжжя)
  2. Срібна медаль: Tribal Council, Plemya (Київ)
  3. Бронзова медаль: Warlord, Дідько (Київ)
  4. Місце Single Hop Porter, КАНТ, м. Рівне
  5. Місце FLAT BLACK, DiD Brewery, м. Київ
  6. Місце Father’s Baltic Porter, Father’s Brewery, м. Київ

Категорія Sweet Stout:

  1. Золота медаль: Dark Winter, Харківська Зернова Пивоварня (Харків)
  2. Срібна медаль: Merry King, AltBier Brewery (Харків)
  3. Бронзова медаль: Stout V, MOVA Brewing Co (Дніпро)
  4. Місце Молочний Стаут, Дудляр, м. Кропивницький
  5. Місце COCONUT STOUT, PIVARIUM, м. Київ

Категорія Weizenbier:

  1. Золота медаль: Father’s Wheat Beer, Father’s Brewery (Рівне)
  2. Срібна медаль: Біле пшеничне, «Люстдорф» (Одеса)
  3. Бронзова медаль: Weizen, Primator (Чехія)
  4. Місце Weizenbock, КАНТ, м. Київ
  5. Місце 5 АМ, MATEICH, м.Ірпінь
  6. Місце Вайцен, Торская пивоварня, м. Слов’янськ
  7. Місце Пшеничний Резерв, Броварня Пивна Легенда, м. Харків

Категорія Witbier:

  1. Золота медаль: Blanche de Fest, «Ізмаїльська пивоварня» (Ізмаїл, Одеська обл.)
  2. Срібна медаль: Білий Хліб, Харківська Зернова Пивоварня (Харків)
  3. Бронзова медаль: A Little Bit Цитрус Blanche, «Пивний Гном» (Київ)
  4. Місце Blanche du Melon, MOVA brewing co, м. Дніпро
  5. Місце Пшеничне, Файне, м.Львів
  6. Місце Waterloo, Red Cat Brewery, м. Харків

Категорія Flavor beer:

  1. Золота медаль: MilkShake, Good Brewery (Івано-Франківськ)
  2. Срібна медаль: Cherry Pie, «Лембергер» (Львів)
  3. Бронзова медаль: Krampus, Харківська Зернова Пивоварня (Харків)
  4. Місце Стійкий олов’яний солдатик, Andersen craft beer, м. Київ
  5. Місце Французский эль, AltBier brewery, м.Харків
  6. Місце French Ale, AltBier brewery, м. Харків
  7. Місце Скрипаль, Ale Point, м. Харків

Категорія Belgian Style Ale:

  1. Золота медаль: Blond, La Trappe (Нідерланди)
  2. Срібна медаль: Saison, Kachka Brewery (Одеса)
  3. Бронзова медаль: Albert, Red Cat Brewery (Харків)
  4. Місце Святий Арнольд, Ale Point, м. Харків
  5. Місце HOVAR ALE, PIVARIUM, м. Київ
  6. Місце Бельгійський ель, Ярмаркова броварня, м. Лубни, Полтавської обл.
  7. Місце Malle Blonde, Malle Beer, м. Обухів

Категорія Belgian Strong Ale:

  1. Золота медаль: Король Леопольд, Ale Point (Харків)
  2. Срібна медаль: ST. Spiritus Quadrupel, KF Brewery (Запоріжжя)
  3. Бронзова медаль: Tripel, Kachka Brewery (Одеса)
  4. Місце ZZ Brewery 1793, Zёzя Brewery, м. Одеса
  5. Місце Golden Ale, AltBier brewery, м.Харків
  6. Місце Авторське, Козацька Броварня, м.Суми
  7. Місце Belgian Strong Ale, BartikBeer, м. Львів

Категорія Red/Amber/Semi dark:

  1. Золота медаль: Amitola, DiD Brewery (Київ)
  2. Срібна медаль: Father’s Amber Ale, Father’s Brewery (Рівне)
  3. Бронзова медаль: Bittersweet, Kibler (Вишково, Закарпаття)
  4. Місце Темний Птах, Південна Степова Броварня Дрофа, м. Херсон
  5. Місце Ель темний, Ярмаркова броварня, м. Лубни, Полтавської обл.
  6. Місце Віденське, Ярмаркова броварня, , м. Лубни, Полтавської обл.

Категорія Sour/Wild:

  1. Золота медаль: Grand Cru, Rodenbach (Бельгія)
  2. Срібна медаль: Sour Pineapple, Red Cat Brewery (Харків)
  3. Бронзова медаль: Sour Passion, Red Cat Brewery (Харків)
  4. Місце Sour «Absurd Idio», AltBier brewery, м. Харків
  5. Місце Мамаша Кураж, Ale Point, м. Харків
  6. Місце SOUR Mango, Red Cat Brewery, м. Харків

Категорія Special Beer:

  1. Золота медаль: Barley Wine Evolution, AltBier Brewery (Харків)
  2. Срібна медаль: Jungle Mix, AltBier Brewery (Харків)
  3. Бронзова медаль: Paradise, AltBier Brewery (Харків)
  4. Місце FUNKY MANGO, PIVARIUM, м. Київ
  5. Місце FOREST BLACK IPA, Волинський Бровар, м. Березне, Рівнеської обл.
  6. Місце Malle Brune,Malle Beer, м.Обухів
  7. Місце BIG MAN, Волинський Бровар, м. Березне, Рівнеської обл.

Категорія Sweet Cider:

  1. Золота медаль: Fizz Apple, Olvi group (Литва)
  2. Срібна медаль:Fizz Pear, Olvi group (Литва)
  3. Бронзова медаль:Сидр витриманий у бочці після кальвадосу з яблук, Berryland (Макарівська Буда)
  4. Місце ЯБЛУЧНИЙ З СУНИЦЕЮ, Приватні сади, Харківська обл.,Валківський р-н,с.Серпневе
  5. Місце ЯБЛУЧНИЙ З ВИШНЕЮ, Приватні сади, Харківська обл.,Валківський р-н,с.Серпневе
  6. Місце Яблучний з Вишнею, Роял Фрут Гарден ІСТ, м.Золотоноша, Черкаської обл.
  7. Місце ЯБЛУЧНИЙ З ГРЕЙПФРУТОМ, Приватні сади, Харківська обл.,Валківський р-н,с.Серпневе

Категорія Dry Cider:

  1. Золота медаль: Яблучний, «Приватні сади» (Харківщина)
  2. Срібна медаль: Local Roots, Yablo (Київ)
  3. Бронзова медаль: Сидр бочковий, Berryland (Макарівська Буда)
  4. Місце Яблучний, Роял Фрут Гарден ІСТ, м.Золотоноша, Черкаської обл.
  5. Місце ЯБЛУЧНИЙ З СЛИВОЮ, Приватні сади, Харківська обл.,Валківський р-н,с.Серпневе